سلام

واقعیت این هست که الان اگر سری به کتاب فروشی های شهر بزنید و یا اینکه برید و تو اپلیکیشین وکیوم آبی پمپ وکیوم هایی مثل فیدیبو و طاقچه و اینها سرچ کنید می تونید ببینید که کتابهای زیادی در رابطه با موفقیت و پولدار شدن و اینها نوشته شده اند که البته خیلی هم جواب نمی ده. یعنی اینکه این نوشته ها بیشتر برای ترغیب مردم به خرید کتاب های مختلف شون برای کسب درآمد خودشون هست تا شما! البته این رو هم بگن که بعضی نکات این کتابها هم جالب هست و می تونه کاربردی باشه.

خلاصه اینکه من کتاب های مختلف زیادی در این زمینه پمپ وکیوم آبی مطالعه کردم و کارهای زیادی در این زمینه انجام دادم و دربعضی و چه بسا بسیاریشون شکست خوردم. دلایل زیادی برای این موضوعات دارم که سعی می کنم اونها رو براتون اینجا و یا در پست های مختلف در آینده بنویسم. ولی موضوعی که الان می خوام بگن که موارد مهمی هست که شاید در ظاهر خیلی ساده باشند ولی خیلی مهم برای پیشرفت کسب و کارتون هست. زیاد کشش نمی دم و مستقیم می رم سر اصل مطلب:

هر وقت خواستید که یک کسب و کاری رو شروع کنید تعمیر پمپ وکیوم روغنی قبل از هر کاری سعی کنید بازارش رو بشناسید. همیجوری وارد یک بازار نشید، ندیده و نشناخته وارد یک کسب و کار شدن و صرفا بهخاطر جذابیت اون واردش شدن رسما خودکشی هست
قبل از اینکه کارتون رو در کسب و کارتون شروع کنید روش های بازاریابی و فروشش رو دقیق بررسی کنید. مثلا وقتی کی مغازه می زنید قبل از اینکه بخواهید دکورش رو درست کنید و یا اینکه انواع و اقسام استخدام های مختلف برای کارهای مختلف رو انجام بدید ببینید فروشش چطوری هست. یعنی برید جایی که مطمئینید که کف و پایه ایی از فروش رو داره. نیازی نیست اون اوایل همه ی کارها رو براساس اصول و سیتمی انجام بدید. حتی اگر شده تنها خودتون کار رو بچرخونید بعد از اینکه دیدید بازارتون خوب شد شروع کنید یواش یواش استخدام کنید. یا مثلا وقتی یک سایت فروش و یا خدماتی زدید قبل از اینکه بخواهید بدید براتون طراحی خفن سایت رو انجام بدن با یک قالب ساده و ارزان کارتون رو انجام بدید. کاری که من در فردامارکت کردم.خیلی نرید تو ظاهر، اصل موضوع فروش هست، وقتی فروش باشه همه چیز رو می شه بعدا حلش کرد. این موضوع می تونه اینجوری هم بیان بشه که حتی در صورتی که فروش اولیه نداشته باشید ولی روش هایی داشته باشید که می دونید 100 درصد برای افزایش فروشتون کمکتون می کنه بازهم می تونید کمی هزینه کنید. مثلا اگر سایتتون رو مطمئنید با سئو کردن فروشش بالا می ره می تونید سئوکار استخدام کنید یا اینکه با شرکتی قرارداد ببندید و بعد کارهای دیگه رو انجام بدید.

تو هر تجارتی که هستید تبلیغاتتون رو در محلی بکار ببرید بیشترین مخاطبین پمپ وکیوم شما رو داره. یعنی همینجوری نرید کلی هزینه کنید و درجاهایی خیلی پر ترافیک تبلیغ کنید و پولتون رو هدر بدید. هر شلوغی به درد شما نمی خوره!
همین موضوع تبلیغات در مورد محل کارتون هم هست. بردی جایی مغازه بزنید و کارتون رو شروع کنید که شلوغ ترین و هدف مند ترین مکان برای خدمات و یا محصولات شماست. به این ترتیب همه ی ترافیک شما هدفمند خواهد شد. عیبی نداره بگذارید همسایه هاتون از دستتون شاکی بشن! درآمد بالا نیاز به رقابت دارد و اگر درآمد پایین می خواهید می تونید برید یک جای دور دست و با فروش پایین و درآمد پایین بدون رقابت زندگی تون رو بکنید! انتخاب با خودتون هست
اینها موارد اولیه و پایه برای شروع یک کسب و کار موفق بود. در پست های بعدی در زمینه های دیگر مربوط به کسب وکارها که البته بیشترش تجربه ی شخصی خودم هست صحبت می کنیم. لطفا نظر یادتون نره تا ماهم از اطلاعات شما استفاده کنیم.

استارتاپ‌های سنتی، استارتاپ‌های مدرن

اسنپ پست رقیب الوپست

محصول شما تجارت شما نیست

رو ,اینکه ,کسب ,های ,یک ,هست ,کسب و ,و یا ,انجام بدید ,یک کسب ,پمپ وکیوم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشتراک اهنگ نمایندگی خریدخدمات تعمیر تصفیه آب در شیراز - عظیمی مجموعه خانه تشک دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان مارشال ریو همراه نمونه سوال چیلر تراکمی یادگیری زبان انگلیسی از پایه شیک بنر شناخت زندگی امام حسن علیه السلام به روز با قرآن وبلاگ کسبوکار آنلاین